Yaşam

Eski MasterChef Yarışmacısı Kerem’in Mehmet Yalçınkaya’yla İlgili Anlattığı Hikaye Herkesi Duygulandırdı!

Geçtiğimiz günlerde MasterChef Türkiye’ye eski yarışmacılar konuk oldu. Başarılı yarışmacı Kerem’in heyet üyesi Mehmet Yalçınkaya’yla ilgili anlattığı hikaye programa damga vurdu ve herkesi duygulandırdı.

MasterChef Türkiye’nin en sevilen heyet üyesi Mehmet Yalçınkaya’yı bizler sivri diliyle sert tavırlarıyla biliyoruz.

Kimsenin gözünün yaşına bakmayan Yalçınkaya, MasterChef’te yaptığı tenkitlerle yarışmacılara soğuk terler akıtırken öteki yandan da beğendiği yemeklerin hakkını da her vakit veren bir isim.

Aslında o beton üzere sert görünse de kalbi yumuşacık, babacan bir şef. Bunu izleyenler de çok uygun biliyor.

Geçtiğimiz günlerde yemek tadımı için MasterChef Türkiye’nin bir bölümüne konuk olan eski yarışmacı Kerem’in anlattığı öykü de Mehmet Yalçınkaya’nın ne kadar âlâ kalpli bir insan olduğunu bizlere gösterdi.

Kerem, “Bizimkiler küçük bir operasyon geçirdi. Babam benim karaciğer nakli oldu. Karaciğeri de annem verdi. O koşturma esnasında tam pandemi ortası da olunca ameliyat sürecinden sonra 25 gün kadar karantinada kalmaları, iyileşme süreci geçirmeleri gerekiyordu.”

“Bunun için de en mantıklı seçim hastanenin yanında olan oteldi. Otel bize bir para çekti, yani olacak iş değildi. Ben de utanarak Mehmet şefi aradım.”

“Sizin mutlaka bir tanıdığınız vardır. Belki araya birilerini sokarsak yardımcı olurlar.’ dedim. ‘Bana otel müdürünün telefonunu bul’ dedi ve kapattı.”

“Oteli aradım direkt ben ‘Mehmet Yalçınkaya’nın asistanıyım. Onun adına arıyorum, yetkili biriyle görüşebilir miyim?’ dedim. 5 dakika sonra otel müdürü aradı. ‘Mehmet şef sizinle görüşmek ister.’ dedim. ‘Yardımcı oluruz’ dediler.”

“Bize yüz lira fiyat dedilerse sizinle konuştuktan sonra 50 lira oldu. Annemler de sağ salim çıktılar ameliyattan.” dedi.

Somer Sivrioğlu da “Mehmet bir kere bile ‘Kerem beni aradı da ben de şöyle bir şey ayarladım.’ demedi. İlk kez duyuyorum bu hikayeyi” yorumunu yaptı.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu